[ MENU DODATKOWE ]

01.04.2021

Międzynarodowe Sympozjum SKN oraz Ogólnopolska Konferencja Doktorantów

Szanowni Państwo,
w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, dotyczącą ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, organizatorzy Międzynarodowego Sympozjum Studenckich Kół Naukowych oraz Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów uprzejmie informują o przeniesieniu wydarzenia na kwiecień 2021 r.

Dokładna data wydarzeń będzie przedstawiona w oddzielnym komunikacie.

Jednocześnie informuję, że prace dotyczące procesu wydawniczego książek streszczeń oraz monografii przebiegają zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Zostaną one opublikowane jako element „Jubileuszu 65-lecia Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”.

Z wyrazami szacunku w imieniu Organizatorów

prof. dr hab. Marek Babicz
                                                                                    Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych