[ MENU DODATKOWE ]


Aktualności

16.03.2020

 

Szanowni Państwo.

W związku ze zwiększającym się ryzykiem zachorowania na chorobę COVID-19 wywołaną koronawirusem SARS-Cov-2,  coraz większą ilością chorych i poddanych  kwarantannie, w obawie o zdrowie pracowników i bezpieczeństwo zachowania dostępności usług informatycznych, Centrum Informatyki do dnia 25 marca 2020 r. przechodzi w tryb pracy zdalnej.

 

Wszelkie zgłoszenia proszę kierować w formie e-mailowej do odpowiedniego działu zgodnie z informacjami podanymi poniżej:

 

Dział pomocy technicznej – help-desk@up.lublin.pl :

Krzysztof Kasprzak – krzysztof.kasprzak@up.lublin.pl

Jacek Kobyłecki – jacek.kobylecki@up.lublin.pl – tel. 572330887

Problemy z logowaniem do Office 365:   office365@up.lublin.pl 

 

Poczta – zmiana hasła, problemy z kontem pocztowym

Paweł Cyranek – pawel.cyranek@up.lublin.pl – tel. 572330943

Jacek Kobyłecki – jacek.kobylecki@up.lublin.pl – tel. 572330887 – tylko zmiana hasła

 

Domena, dostęp zdalny

Piotr Mazur – piotr.mazur@up.lublin.pl – tel. 572330890

  

Dziekanaty, Bazus, Wirtualna Uczelnia – bazus@up.lublin.pl ,

Przemysław Łoboda   - przemyslaw.loboda@up.lublin.pl

 

Strona www – webmaster@up.lublin.pl

Anna Szwajgier – anna.szwajgier@up.lublin.pl

 

Wsparcie aplikacji – Kadry-Płace

Emilia Rusin – emilia.rusin@up.lublin.pl

 

Wsparcie aplikacji – Kwestura

Kazimierz Firszt – kazimierz.firszt@up.lublin.pl – tel. 572330946

 

 

Na miejscu, w jednostce, zapewniony zostanie dyżur jednego pracownika.

 

Pozdrawiam 

Grzegorz Lipiński

Centrum Informatyki

Tel. 81-445-66-47,  Tel. 572330892

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

20-950 Lublin, ul. Akademicka 13

 

 


« wstecz