[ MENU DODATKOWE ]



Instytut Żywienia Zwierząt i Bromatologii

20-950 Lublin, ul. Akademicka 13
tel. 81-445-65-13; 81-445-66-95
Dyrektor: prof. dr hab. Renata Klebaniuk, profesor badawczo-dydaktyczny
tel. 81-445-68-19
e-mail: renata.klebaniuk@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

  • prof. dr hab. Eugeniusz R. Grela, profesor zwyczajny badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-67-18
    e-mail: eugeniusz.grela@up.lublin.pl / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia
  • prof. dr hab. Małgorzata Kwiecień, profesor badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-69-36
    e-mail: malgorzata.kwiecien@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
  • prof. dr hab. Antoni Lipiec, profesor dydaktyczny, tel. 81-445-67-29
    e-mail: antoni.lipiec@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
  • prof. dr hab. Bogdan Szostak, profesor dydaktyczny, tel. 81-445-67-22
    e-mail: bogdan.szostak@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

Profesorowie uczelni

  • dr hab. Bożena Kiczorowska, profesor uczelni badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-69-15
    e-mail: bozena.kiczorowska@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
  • dr hab. Anna Winiarska-Mieczan, profesor uczelni badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-67-44
    e-mail: anna.mieczan@up.lublin.pl / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia

Adiunkci

  • dr inż. Edyta Kowalczuk-Vasilev, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-69-14
    e-mail: edyta.kowalczuk@up.lublin.pl / Laboratorium Analizy Pasz i Materiału Biologicznego
  • dr inż. Robert Krusiński, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-445-60-67
    e-mail: robert.krusinski@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
  • dr hab. Wioletta Samolińska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-69-14
    e-mail: wioletta.samolinska@up.lublin.pl / Zakład Bromatologii i Fizjologii Żywienia

Asystenci

  • mgr inż. Maciej Bąkowski, asystent badawczo-dydaktyczny, tel. 81-445-67-22
    e-mail: bakowskimaciej@wp.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

Pozostali pracownicy

  • mgr inż. Anna Danek-Majewska, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-65-13,81-445-66-95
    e-mail: anna.majewska@up.lublin.pl / Laboratorium Analizy Pasz i Materiału Biologicznego
  • dr Michał Pałys, specjalista inżynieryjno-techniczny
    e-mail: michal.palys@up.lublin.pl / Laboratorium Analizy Pasz i Materiału Biologicznego
  • mgr inż. Justyna Widz, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-67-13
    e-mail: justyna@mwidz.pl / Laboratorium Analizy Pasz i Materiału Biologicznego

Profesorowie emerytowani

  • prof. dr hab. Wacław Krasucki, profesor emerytowany
    e-mail: waclaw.krasucki@up.lublin.pl / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa
  • prof. dr hab. Jan Matras, profesor emerytowany / Zakład Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa