Menu

27.01.2020

Zbliża się już 9 edycja Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego "Symbioza". Odbędzie się w dniach 15-17 maja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Dziewiąta edycja Symbiozy będzie odbywała się w całości w języku angielskim - to już trzecia międzynarodowa odsłona Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego. Konferencja jest skierowana do studentów i doktorantów związanych z tematem biotechnologii oraz nauk pokrewnych, np. biologii, chemii, farmacji, biofizyki czy bioinformatyki.
Aktywni uczestnicy konferencji będą prezentować wyniki swoich badań podczas sesji seminaryjnych oraz posterowych. W każdej kategorii najlepsze prezentacje/postery zostaną uhonorowane cennymi nagrodami.
Każda edycja Konferencji daje wszystkim uczestnikom możliwość poznania nowych ludzi oraz porozmawiania na temat swoich badań. Dodatkowo podczas Sympozjum wszyscy uczestnicy mają okazję wysłuchania prelekcji naukowców z czołowych jednostek naukowych w Europie.

Opłata konferncyjna wynosi tylko 100zł i pokrywa: udział w Konferencji, pakiet powitalny, koszulkę konferencyjną, przerwy kawowe, obiady w dwa dni konferencji, certyfikat uczestnictwa oraz wstęp na integrację konferencyjną.

 

Strona rejestracji
Wydarzenie konferencyjne na facebook'u

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:
http://msb.symbioza.edu.pl/

Zapraszamy również na nasz fanpage w portalu Facebook: 
https://web.facebook.com/msbsymbioza/


Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne "Symbioza


« wstecz