Menu

Aktualności

23.07.2019

MAKRO KORZYŚCI, DZIĘKI MIKRO INNOWACJOM!

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się kilkunastu bezpłatnych narzędzi pomagających młodym ludziom zwiększyć swoje szanse w karierze zawodowej.
Owocem Projektu Lubelskiej Fundacji Rozwoju „Mikro Innowacje - Makro Korzyści”są Innowacje edukacyjne dedykowane młodzieży w okresie szkoły średniej oraz pierwszych lat studiów.  
Do ich realizacji potrzebny jest nie tylko zapał młodych, ale także aktywność nauczycieli/wykładowców/trenerów/organizacji chcących wdrożyć te Innowacje w swoich środowiskach w całej Polsce.
WSZELKIE INNOWACYJNE NARZĘDZIA SĄ ABSOLUTNIE BEZPŁATNE!

22.07.2019

19.07.2019

 

https://odteoriidopraktyki.pl/konkurs/

09.07.2019
ilustracjaWydawca miesięcznika Architektura&Biznes zaprasza do udziału w Studenckim konkursie na reportaż prasowy o architekturze! Zapraszamy studentów wydziałów architektury, sztuki projektowania, historii sztuki, dziennikarstwa oraz innych kierunków do udziału w konkursie na autorski reportaż o architekturze!;                 
14.06.2019
ilustracjaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczacymi stypendium Humbolta.                                       
06.06.2019
ilustracja Nasza redakcja organizuje konkurs dla wszystkich studentów, uczęszczających na kierunki rolnicze, piszących obecnie swoją pracę dyplomową lub magisterską. Każdy kto ma poczucie, że jego wyniki badań naukowych, zgromadzone w pracach powinni poznać rolnicy-praktycy, może zawalczyć o nagrody pieniężne. Aby wziąć udział w konkursie należy do 30 września br. wysłać kopię swojej pracy dyplomowej lub magisterskiej na dowolnym nośniku elektronicznym.
04.06.2019
ilustracja Celem Nagrody jest wyróżnianie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcie z zakresu biotechnologii przyczyniło się do rozwoju nauk rolniczych i wnosi wybitny wkład w rozwój rolnictwa. Kandydatami do AgroBioTop - i nagrody pieniężnej 5 000 Euro - mogą̨ być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci. Kandydatury można zgłaszać do 10 września br., zaś ogłoszenie laureata nastąpi 12 grudnia br. podczas gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie.